Adrasan Bay Hotel

Adrasan Bay Hotel İçerisinde Dört Dörtlük Bir Tatil!

Adrasan Bay Hotel, Antalya tatili yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği, doğal güzelliklerin tam ortasında kurulmuş, son derece nezih bir tesistir. 4 yıldız sahibi olan Antalya Adrasan Bay Hotel tesisleri, aynı zamanda Antalya otelleri farkını yaşamak isteyen de bolca tercih ettikleri bir tesistir. Antalya tatili yapmak ve Antalya otelleri içerisinde konaklamak isteyen kişiler, gönül rahatlığı ile Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerinden yana tercihte bulunabilirler. Akdeniz otelleri içerisinde de bulunan Antalya Adrasan Bay Hotel tesisleri, ömür boyu unutamayacağınız bir tatil fırsatını sizlere sunuyor. Bu fırsatı geri çevirmeyin, Antalya Adrasan Bay Hotel tesisleri içerisinde, benzersiz bir tatil gerçekleştirin! Haydi, harekete geçmenin ve erken rezervasyon 2012 avantajlarından yararlanmanın tam zamanı!

Antalya Otelleri Ayrıcalığını Yaşayın

Antalya otelleri, otel bazında, Türkiye'de en fazla tercih edilen tesislerdir. Antalya tatili yapmaya olan ilginin bu denli fazla olması, Antalya otelleri dahilinde konaklama yapanların da sayısını, doğal olarak artırmıştır. Eğer siz de bu yaz sezonunda Antalya tatili yapmayı düşünüyorsanız, Antalya tatil fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, bir an önce harekete geçin. Nitekim Antalya tatili yapmak, gerçek bir ayrıcalık anlamını taşımaktadır. Bu ayrıcalığa siz de sahip olun!
Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerinin konumundan ulaşımına, tesis özelliklerinden odalarına ve aktivitelerine kadar, geniş bir perspektifte, kısa kısa bilgiler sunacağız. Antalya tatili yapacak olan kişiler için faydalı bir tanıtım yazısı olacağını düşünüyoruz.

Adrasan Bay Hotel Nerededir ve Nasıl Ulaşırım?

Antalya Adrasan Bay Hotel, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı, Kumluca mevkiinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Kemer otelleri içerisinde de yer alan Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerinin denize olan mesafesi de sıfırdır.
Antalya Hava Alanı ile Antalya Adrasan Bay Hotel arasındaki mesafe, 110 km kadardır. Kemer Terminali ise sadece 35 km mesafede bulunmaktadır. Kendisine ait özel araçları olanlar, çok rahat bir biçimde Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerine ulaşabilirler.

Antalya Adrasan Bay Hotel Tesisleri ve Odaları Nasıldır?

Toros Dağları'na manzarası olan bu tesis, 88 odası bulunan bir oteldir. Antalya Adrasan Bay Hotel içerisinde, aynı anda 200'e yakın kişi konaklayabilmektedir. Tek ve çift kişilik odaların yanı sıra, aileye özel odalar da bulunmaktadır. Açık ve kapalı havuzlar, özel kum plajı ve mini golf sahası bulunan Antalya Adrasan Bay Hotel, dört dörtlük bir tesistir.
Antalya Adrasan Bay Hotel odalarında da televizyondan telefona, klimadan çalışma masasına, saç kurutma makinesinden mini bara kadar, birçok ihtiyacınız yer almaktadır. Otel odalarının büyük bir kısmı, deniz; kalanları da dağ manzaralıdır.

Adrasan Bay Hotel Aktiviteleri Nelerdir?

Antalya oteller dahilinde hizmet veren Antalya Adrasan Bay Hotel tesisleri içerisinde, golf oynayabilir, masa tenisi ve bilardo gibi aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, internet erişiminizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz; hamam ve saunada vakit geçirebilirsiniz.
Antalya Adrasan Bay Hotel ile dört dörtlük bir tatil sizi bekliyor!
Antalya Adrasan Bay Hotel farkını yaşamak için vakit kaybetmeyin!
Antalya otelleri ayrıcalıklarını Adrasan Bay Hotel ile yaşayın!
Hotel Adrasan Bay, hem keyifli hem de kaliteli bir tatil yapmak isteyenlerin tercihidir. Ucuz otel arayışında olan kişiler, Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerinde konaklayabilirler ve Adrasan Bay Hotel farkı ile mükemmel bir Antalya tatili gerçekleştirebilirler.

Antalya Adrasan Bay Hotel, yediden yetmişe herkesin rahatlıkla tatil gerçekleştirebileceği bir tesistir; siz de rezervasyonunuzu şimdiden yapın!

Post a comment

Private comment

Profile

ucuzotel

Author:ucuzotel
Ucuz Otel

Latest journals
Latest comments
Latest trackbacks
Monthly archive
Category
Search form
Display RSS link.
Link
Friend request form

Want to be friends with this user.