Adrasan Bay Hotel

Adrasan Bay Hotel İçerisinde Dört Dörtlük Bir Tatil!

Adrasan Bay Hotel, Antalya tatili yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği, doğal güzelliklerin tam ortasında kurulmuş, son derece nezih bir tesistir. 4 yıldız sahibi olan Antalya Adrasan Bay Hotel tesisleri, aynı zamanda Antalya otelleri farkını yaşamak isteyen de bolca tercih ettikleri bir tesistir. Antalya tatili yapmak ve Antalya otelleri içerisinde konaklamak isteyen kişiler, gönül rahatlığı ile Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerinden yana tercihte bulunabilirler. Akdeniz otelleri içerisinde de bulunan Antalya Adrasan Bay Hotel tesisleri, ömür boyu unutamayacağınız bir tatil fırsatını sizlere sunuyor. Bu fırsatı geri çevirmeyin, Antalya Adrasan Bay Hotel tesisleri içerisinde, benzersiz bir tatil gerçekleştirin! Haydi, harekete geçmenin ve erken rezervasyon 2012 avantajlarından yararlanmanın tam zamanı!

Antalya Otelleri Ayrıcalığını Yaşayın

Antalya otelleri, otel bazında, Türkiye'de en fazla tercih edilen tesislerdir. Antalya tatili yapmaya olan ilginin bu denli fazla olması, Antalya otelleri dahilinde konaklama yapanların da sayısını, doğal olarak artırmıştır. Eğer siz de bu yaz sezonunda Antalya tatili yapmayı düşünüyorsanız, Antalya tatil fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, bir an önce harekete geçin. Nitekim Antalya tatili yapmak, gerçek bir ayrıcalık anlamını taşımaktadır. Bu ayrıcalığa siz de sahip olun!
Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerinin konumundan ulaşımına, tesis özelliklerinden odalarına ve aktivitelerine kadar, geniş bir perspektifte, kısa kısa bilgiler sunacağız. Antalya tatili yapacak olan kişiler için faydalı bir tanıtım yazısı olacağını düşünüyoruz.

Adrasan Bay Hotel Nerededir ve Nasıl Ulaşırım?

Antalya Adrasan Bay Hotel, Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı, Kumluca mevkiinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Kemer otelleri içerisinde de yer alan Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerinin denize olan mesafesi de sıfırdır.
Antalya Hava Alanı ile Antalya Adrasan Bay Hotel arasındaki mesafe, 110 km kadardır. Kemer Terminali ise sadece 35 km mesafede bulunmaktadır. Kendisine ait özel araçları olanlar, çok rahat bir biçimde Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerine ulaşabilirler.

Antalya Adrasan Bay Hotel Tesisleri ve Odaları Nasıldır?

Toros Dağları'na manzarası olan bu tesis, 88 odası bulunan bir oteldir. Antalya Adrasan Bay Hotel içerisinde, aynı anda 200'e yakın kişi konaklayabilmektedir. Tek ve çift kişilik odaların yanı sıra, aileye özel odalar da bulunmaktadır. Açık ve kapalı havuzlar, özel kum plajı ve mini golf sahası bulunan Antalya Adrasan Bay Hotel, dört dörtlük bir tesistir.
Antalya Adrasan Bay Hotel odalarında da televizyondan telefona, klimadan çalışma masasına, saç kurutma makinesinden mini bara kadar, birçok ihtiyacınız yer almaktadır. Otel odalarının büyük bir kısmı, deniz; kalanları da dağ manzaralıdır.

Adrasan Bay Hotel Aktiviteleri Nelerdir?

Antalya oteller dahilinde hizmet veren Antalya Adrasan Bay Hotel tesisleri içerisinde, golf oynayabilir, masa tenisi ve bilardo gibi aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, internet erişiminizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz; hamam ve saunada vakit geçirebilirsiniz.
Antalya Adrasan Bay Hotel ile dört dörtlük bir tatil sizi bekliyor!
Antalya Adrasan Bay Hotel farkını yaşamak için vakit kaybetmeyin!
Antalya otelleri ayrıcalıklarını Adrasan Bay Hotel ile yaşayın!
Hotel Adrasan Bay, hem keyifli hem de kaliteli bir tatil yapmak isteyenlerin tercihidir. Ucuz otel arayışında olan kişiler, Antalya Adrasan Bay Hotel tesislerinde konaklayabilirler ve Adrasan Bay Hotel farkı ile mükemmel bir Antalya tatili gerçekleştirebilirler.

Antalya Adrasan Bay Hotel, yediden yetmişe herkesin rahatlıkla tatil gerçekleştirebileceği bir tesistir; siz de rezervasyonunuzu şimdiden yapın!

Bilem High Class Hotel

Bilem High Class Hotel Tesislerinde Benzersiz Bir Tatil Sizi Bekliyor!

Bilem High Class Hotel, Antalya otelleri ayrıcalıklarını yaşamak isteyen kişilerin, öncelikli tercihleri arasında gelmektedir. Siz de Antalya otelleri farkını görmek ve bizzat yaşamak istiyorsanız, bir an önce Antalya Bilem High Class Hotel tesislerinde konaklamak üzere erken rezervasyon yaptırın. Antalya Bilem High Class Hotel farkını gören ve tesisin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanan kişilerin duymuş oldukları memnuniyete, mutlaka siz de ortak olmalısınız. Siz de Antalya Bilem High Class Hotel tesislerinin farkı ile mükemmel bir tatil gerçekleştirmelisiniz. Bunun için daha fazla zaman kaybetmeyin ve harekete geçin! Ne kadar hızlı hareket ederseniz, Akdeniz otelleri içerisinde yer alan Antalya Bilem High Class Hotel tesislerinin de, o kadar ucuz bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya Otelleri ve Antalya Tatili

Antalya tatili, ülkemizde en popüler olan tatil çeşididir. Her sene milyonlarca kişi, Antalya otelleri içerisinde kalmaktadır, tatil köyleri dahilinde zaman geçirmektedir. Antalya, Türkiye'nin en fazla turist ağırlayan şehri konumundadır; Antalya'ya gösterilen bu ilginin sebebi, tatil yapılmaya son derece müsait olması ve ilgi çekici doğal güzelliklerinin bulunmasıdır. Siz de Antalya tatili yapın, Antalya otelleri içerisinde konaklayın ve bu doğal güzellikleri görme fırsatı elde edin.
Antalya Bilem High Class Hotel tesisleri hakkında bilgi vereceğimiz bu tanıtım yazısında, otel ile ilgili çok çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Antalya Bilem High Class Hotel Konumu ve Ulaşımı

Eski Lara Plajı yakınlarında bulunan Antalya Bilem High Class Hotel tesisleri, hem şehir hayatından uzak kalmak istemeyen hem de sakin bir tatil gerçekleştirmek amacında olan kişiler için son derece ideal bir tesistir. Denize sadece yürüme mesafesinde, yani 50 metre uzaklıkta bulunan Antalya Bilem High Class Hotel tesisleri, konumu itibariyle, son derece iyi bir yerde hizmete açılmıştır.
Antalya'ya hava yolu ile gelecek olan kişiler, Antalya Hava Alanı'nı kullanabilirler ve 10 km'lik yolculuğun ardından, Antalya Bilem High Class Hotel tesislerine ulaşabilirler. Antalya Terminali'nin Antalya Bilem High Class Hotel tesislerine olan uzaklığı ise 15 km kadardır.

Bilem High Class Hotel Tesisleri ve Odaları

Toplamda 45 odası bulunan Antalya Bilem High Class Hotel tesislerinin ön bürosu, 24 saat açıktır. Aynı zamanda bir butik otel görünümünde olan Antalya Bilem High Class Hotel tesisleri, iş toplantılarınız ve konaklamaları için de uygundur.
Antalya Bilem High Class Hotel, odaları ile de kaliteyi net bir biçimde yansıtır. 21 metrekare olan odalarda, kendinizi son derece rahat hissedeceksiniz. Nitekim ihtiyacınız olan TV, klima (split), mini bar, çalışma masası, saç kurutma makinesi, Antalya Bilem High Class Hotel odalarında yer almaktadır.

Bilem High Class Hotel Aktiviteleri

Antalya Bilem High Class Hotel tesisleri içerisinde, jakuzi bulunmaktadır. Ayrıca hamam ve sauna hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Açık ve kapalı havuzların yanı sıra, çocuklara özel yüzme havuzu bulunduğunu da belirtelim.
* Antalya Bilem High Class Hotel ile Antalya otelleri farkını yaşayın!
* Akdeniz otelleri, Antalya Bilem High Class Hotel tesisleri ile çok daha nezih, çok daha özel!
* Bilem High Class Hotel, sessiz ve sıcak bir ortamda tatil gerçekleştirmek isteyenler içindir!
Hotel Bilem High Class, Akdeniz otelleri farkını, çok net olarak yansıtmaktadır. Ucuz otel tatili yapmak isteyen kişiler, Antalya oteller bünyesinde yer alan Antalya Bilem High Class Hotel tesislerinde erken rezervasyon yaptırmalılar ve Bilem High Class Hotel avantajlarını yaşamaya hemen başlamalılar!

Antalya Bilem High Class Hotel, avantajı bol olan bir tesistir; bu avantajları yaşamak ve ucuz tatil yapmak için erken rezervasyon zamanı!
Profile

ucuzotel

Author:ucuzotel
Ucuz Otel

Latest journals
Latest comments
Latest trackbacks
Monthly archive
Category
Search form
Display RSS link.
Link
Friend request form

Want to be friends with this user.